سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا در مجموعه سئو موشک به صورت حرفه ای و یکتا توسط نویسندگان متخصص هر حوزه با رعایت تمام نکات سئو برای مخاطبان هدف در کمترین زمان تولید میشود.

امروزه تولید محتوا باکیفیت یکی از مهمترین فاکتورهای گوگل برای افزایش ترافیک سایت است که میتواند هر کسب و کاری را در مسیر پیشرفت فوق العاده قرار دهد و به درآمد بسیار بالایی برساند.

با سفارش تولید محتوا در سئو موشک میتوانید رتبه های برتر گوگل را به وبسایت خود اختصاص دهید.

سفارش تولید محتوا چیست؟

سفارس توليد محتوا اصلی ترین و بهترین روش براي معرفي خدمات، محصولات و بيزينس شما به کاربران از طريق اينترنت است.

امروزه اکثر مردم نيازهاي روزمره خود را از طريق اينترنت برطرف ميکنند و حتي در چند سال اخير کالاها و محصولات خود را توسط اينترنت به صورت آنلاین سفارش میدهند و يا به فروش ميرسانند.

وقتي کلمه کليدي يا عبارتي را در گوگل جستجو ميکنيم لينک هايي که در نتايج به ما نمايش داده میشود، محتواهاي هستند که توسط صاحبان کسب و کارها با اهداف مختلف برای افزایش ترافیک سایت، توليد شده و در فضاي اينترنت قرار گرفته است.

سفارش تولید محتوا چیست

ما روزانه در زندگي عادي خود مصرف کننده محتواهاي گوناگوني هستيم. توليد محتوا در اصل ارتباط دهنده کسب و کار و سايت شما با مخاطبان اينترنتي است.

هر چقدر توليد محتوا وبسایت شما با کيفيت و ارزشمند باشد شانس بيشتري براي ديده شدن در نتايج برتر گوگل خواهيد داشت. در واقع گوگل عاشق محتوای کاربرپسند و ارزشمند است، بنابراین هنگام سفارش تولید محتوا باید اولویت ما کاربران هدف باشد تا بتوانیم آنها را راضی نگه داریم.

نوشتن محتوا و بهینه سازی آن خودش به تنهایی 30% از فرآید رتبه دهی و سئوی یک سایت را بر عهده دارد. هر چقدر محتوای سایت جذاب و کاربر پسند باشد میتواند مخاطبان زیادی را به سمت خودش جذب کند. هر وب سایتی که بتواند ترافیک سایت خود را افزایش دهد، در واقع میتواند درآمد بیشتری از اینترنت داشته باشد. 

اهمیت سفارش تولید محتوا

برند و شناخته شدن کسب و کار

تولید محتوا تنها گزینه ای است که میتواند مخاطبان هدفمند را به سمت سایت هدایت کرد. هنگامی که کاربران به یک وبسایتی وارد میشوند، اگر محتوای آن جامع و کاربر پسند باشد و بتواند رضایت آنها را جلب کند، بدون شک نام برند و بیزنس در ذهن مخاطبان خواهد ماند. بنابراین هر وقت اطلاعاتی درباره حوزه کاری شما نیاز داشته باشد مستقیم نام برند شما را جستجو خواهند کرد که این باعث برند، افزایش اعتبار و شناخته شدن سایت شما در کل کشور خواهد شد.

کسب رضایت و افزایش کاربران

سفارش تولید محتوا باید به گونه ای باشد که بتواند نیاز کاربران را برطرف کرده و رضایت آنها را جلب کند و کاربر به راحتی بتواند تعامل داشته باشد. مهمترین خواسته و معیار گوگل برای رتبه بندی و امتیاز دادن به یک سایت راضی نگه داشتن مخاطبان است. اگر ما بتوانیم کاربران را سریعتر به اهدافشان برسانیم بدون شک نزد گوگل به اعتبار بسیار بالایی دست پیدا میکنیم و امتیاز رتبه های سایت ما افزایش خواهد یافت. تولید محتوا باید اصولی و طبق قوانین گوگل باشد.

رسیدن به خواسته های خود

هر کسب و کاری برای این که بتواند در حوزه کاری خود به اهداف و خواسته هایش برسد بدون تردید باید محتوای کاملا یونیک و ارزشمند تولید کند. مهمترین راه ارتباطی مخاطبان با وب سایت ها تولید محتوای با کیفیت است. با تولید محتوا بی کیفیت اصلا نمیتوان در نتایج گوگل ظاهر شد. در بعضی از حوزه ها با نوشتن محتوای خوب و هدفمند میتوان در همان ماه های نخست به صفحات برتر گوگل دست پیدا کرد و از رقبا پیشی گرفت و به درآمد خوبی هم رسید.

افزایش درآمد بیزینس شما

تولید محتوا یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش برای افزایش درآمد اینترنتی و آنلاین است. میتوانید با ایجاد محتوای ارزشمند و هدفدار کاربران زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید. در صورت با ارزش بودن محتوای ایجاد شده، ماندگاری کاربران در وبسایت افزایش خواهد یافت و این باعث بالا رفتن امتیازات سایت شما نزد گوگل میشود. با تولید محتوا برای محصولات و خدمات خود میتوانید به نتایج برتر گوگل برسید و فروش سایت را افزایش دهید.

مزایای سفارش تولید محتوا در سئو موشک

محتوا با کیفیت و کاملا یونیک

سفارش تولید محتوا در مجموعه سئو موشک به صورت کاملا یونیک و با کیفیت تولید خواهد شد.

تولید محتوا بر اساس قوانین سئو

تولید محتوا سایت از همان ابتدا بر اساس قوانین و مقررات گوگل انجام خواهد شد.

ویراستاری محتوا تولید شده

قبل از انتشار محتوای تولید شده توسط نویسنده، سئوکار آن را به صورت دقیق بررسی و عملیات ویراستاری را انجام خواهد داد.

ایجاد تقویم محتوایی برای تولید محتوا

تیم سئو موشک با چیدن استراتژی و تقویم محتوایی مسیر موفقیت سایت شما را آسان تر خواهد کرد تا سریعتر به نتیجه برسید.

استفاده از علامت گذاری ها

کلیه علامت گذاری های ( ویرگول، بولت، شماره گذاری، نقطه) هنگام سفارش تولید محتوا متنی برای سایت رعایت خواهد شد.

تضمین کیفیت تولید محتوا

تولید محتوا با کیفیت و یونیک برای هر کسب و کاری توسط نویسندگان متخصص آن حوزه به صورت تضمینی انجام میشود.

مراحل تولید محتوا در سئو موشک

بعد از سفارش تولید محتوا متنی از جانب مشتریان در شرکت سئو موشک اقداماتی زیر انجام میشود.

 1. ابتدا تحقیق و آنالیز درباره حوزه کسب و کار شما و رقبایتان انجام میشود.
 2.  کلمات کلیدی هدفمند و درآمدزای بیزینس شما با استفاده از ابزار های قدرتمند سئو شناسایی خواهد شد.
 3. کلیه کلمات کلیدی در یک فایل اکسل نوشته شده و با برنامه ریزی و تدوین استراتژی برای آنها تقویم محتوایی ایجاد خواهیم کرد.
 4. بر اساس تقویم محتوایی، نویسندگان تولید محتوا در seomoshak شروع به ایجاد محتوا میکنند.
 5. محتوای تولید شده کاملا هدفمند و یکتا بر اساس نیاز مخاطب انجام میشود.
 6.  بعد از تولید محتوا بر اساس نیاز کاربر نوبت به سئوی محتوا و بهینه سازی آن میرسد.
 7.  با پیاده سازی ترفندهای سئوی محتوا از جمله قرار دادن متا تگ ها و عنوان های جذاب، سئو داخلی وب سایت شما را طبق قوانین گوگل انجام خواهیم داد.
 8. با توجه به تعداد کلمه های تولید شده و نیاز کاربر، عکس های باکیفیت و یونیک قرار خواهیم داد.
 9. تولید محتوا به صورت ترجمه، ویراستاری، تحقیق و ذهنیت نویسنده هر حوزه به صورت کاملا یکتا و حرفه ای انجام میشود.

هزینه سفارش تولید محتوا چقدر است؟

هزینه سفارش تولید محتوا با توجه به نوع فعالیت و اهداف کارفرمایان، میزان رقابت در حوزه کاری، نیاز کاربران و این که به صورت تخصصی یا عمومی باشد تعیین خواهد شد.

قیمت سفارش تولید محتوا در کسب و کارهای آموزشی، خدماتی، شرکتی، فروشگاهی، خبری و … با هم دیگر تفاوت دارند. همچنین هزینه سفارش تولید محتوا متنی، ویدیویی، تصویری، صوتی و این که تعداد کلمات تولید شده چقدر باشد متفاوت خواهد بود.

توصیه شرکت سئو موشک به شما این است که دنبال سفارش تولید محتوا با هزینه کم نباشید، چرا که محتوای خوب میتواند ارزش کسب و کار شما را نسبت به رقبایتان افزایش دهد و بتوانید از آنها سبقت بگیرید.

با هزینه مناسب برای تولید محتوا باکیفیت، میتوانید بهترین و کم هزینه ترین روش تبلیغاتی را برای کسب و کار خود ایجاد کنید که این میتواند جایگاه سایت شما را در نتایج گوگل بهبود ببخشد.

نکات سفارش تولید محتوای متنی

هنگام تولید محتوا متنی برای سایت به برخی از نکات طلایی باید توجه داشته باشیم تا بتوانیم در آینده به موفقیت های بهتری دست پیدا کنیم و سریعتر به اهداف خود برسیم.

برخی از نکات سفارش تولید محتوا متنی شامل:

 • تعیین کلمات کلیدی هدفدار و مناسب برای هر لندینگ پیج با استفاده از ابزارهایی مانند kwfinder
 • شناسایی مخاطبان هدف، نیاز و رفتار آنها
 • انتخاب و مشخص کردن عبارت های کلیدی مناسب برای لینک سازی های داخلی
 • استفاده از کلمه های کلیدی لانگ تل و دم دزار در محتوای ایجاد شده
 • استفاده نکردن بیش از حد از کلمات کلیدی
 • استفاده از عناوین مناسب
 • رعایت نکات ویراستاری
 • استفاده از تصاویر و ویدیو برای محتوای تولید شده
 • خوانا بودن محتوا و استفاده از رنگ های مناسب و متناسب با حوزه کاری 
 • انتشار مطلب در شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها و سایت های تبلیغاتی برای بهتر دیده شدن و جذب مشتری

سفارش تولید محتوا برای انواع سایت ها

سفارش تولید محتوا برای سایت های آموزشی، فروشگاهی، خبری، گردشگری، شرکتی، شخصی، سرگرمی، تخصصی، پزشکی و غیره به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای مطابق با اصول سئو در مجموعه سئو موشک توسط نویسندگان متخصص هر حوزه تولید میشود.

لازم به ذکر است که بعد از تولید محتوا ، نکات تکنیکی سئو محتوا هم به صورت کاملا تخصصی توسط کارشناس سئو انجام خواهد شد.

سفارش تولید محتوا متنی به زبان های مختلف

 1. سفارش تولید محتوا متنی به زبان فارسی
 2. سفارش تولید محتوای متنی به زبان انگلیسی
 3. تولید محتوا باکیفیت به زبان فرانسه
 4. تولید محتوا به زبان عربی
 5. سفارش تولید محتوای با کیفیت به زبان ترکی
 6. سفارش تولید محتوا به زبان آلمانی

ثبت سفارش تولید محتوا آنلاین

ثبت سفارش تولید محتوا آنلاین

در چند سال اخیر با پیشرفت تکنولوژی اکثر مردم کارهای خود را به صورت تلفنی یا از طریق شبکه های مجازی به صورت اینترنتی انجام میدهند و در بیشتر مواقع به خرید اینترنتی آنلاین هم منجر میشود.

شما میتوانید برای ثبت سفارش تولید محتوا آنلاین از طریق پنل کاربری، تولید محتوای خود را به شرکت سئو موشک بسپارید.

بعد از ثبت سفارش تولید محتوا، محتوای شما به صورت کاملا حرفه ای و با کیفیت توسط نویسندگان متخصص تولید محتوا در سریع ترین زمان ممکن ایجاد میشود، سپس از طریق پنل کاربری در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

سفارش تولید محتوا متنی

سفارش تولید محتوا متنی با کیفیت و مفید میتواند کاربران و مشتریان زیادی را به سمت سایت جذب کند. تولید محتوای متنی سایت یکی از اصلی و مهمترین اقدامات برای داشتن یک سایت خوب و ارزشمند است، که باعث میشود گوگل امتیازات خوبی را برای سایت در نظر بگیرد.

محتوای متنی باید به گونه ای تولید شود که بتوانید نیاز مخاطبان را در هر حوزه کاری برطرف سازد و رضایت آنها را جلب کند. خدمات تولید محتوای متنی نیازمند یکسری تکنیک ها و قوانین خاص خودش است و برای رسیدن به نتیجه بهتر باید آنها را رعایت کرد.

هنگام تولید محتوا متنی در هر حوزه کاری، ابتدا باید نیاز مخاطبان شناسایی شده و سپس طبق خواسته های آنها محتوا متنی تولید شود. همچنین لحن نوشتن محتوا هم باید طبق کاربران هدف انتخاب شود. قبل از اقدام به تولید محتوا باید کلمات کلیدی هدفدار که ترافیک بالایی دارند را شناسایی کرده و در بین محتوای تولید شده از آنها استفاده شود.

سفارش تولید محتوا سایت

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش شبکه های اجتماعی، روش ها و سبک های متفاوتی برای تولید محتوای سایت وجود دارد. هر کدام از این روشها باید طبق نیاز و خواست مخاطب آن حوزه تولید شود.

سفارش تولید محتوا سایت علاوه بر نیاز کاربران باید بتواند اعتماد آنها را نیز جلب کند، که این باعث افزایش نرخ کلید، درآمد و برند شدن بیزینس شما خواهد شد. معمولا در تولید محتوای سایت ها از لحن رسمی استفاده میشود، ولی تولید محتوای شبکه های اجتماعی میتواند به صورت سرگرم کننده و خودمانی هم باشد.

هنگام سفارش تولید محتوا سایت، باید یک سری اطلاعاتی درباره کسب و کار، خدمات و مخاطبان خود در اختیار شرکت تولید کننده محتوا قرار دهید، تا آنها بتوانند محتوای خوب و ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهند.

سفارش تولید محتوا با کیفیت

اکثرا کسانی که از اهمیت داشتن یک سایت حرفه ای اطلاع دارند، میدانند که بدون تولید محتوای متنی با کیفیت نمیتوانند در حوزه کاری خود به موفقیت برسند. تولید محتوای با کیفیت باعث بهبود سایت در رتبه های برتر گوگل میشود و همچنین نقش فوق العاده ای در جذب و ماندگاری مخاطبان دارد.

سفارش تولید محتوا با کیفیت زمانی میتواند در سایت شما رخ دهد که بتوانید با یک تیم حرفه ای و کار بلد کار کنید. تیم محتوایی سئو موشک تمام تلاش خود را میکند تا در هر کسب و کاری متناسب با مخاطبان آن حوزه، محتوای با کیفیت و یونیک ایجاد کند، تا شما بتوانید کاربران هدفمندی را به سمت سایت خود هدایت کنید.

سفارش تولید محتوا رایگان

سفارش تولید محتوای رایگان شاید در ابتدای کار برای شما به صرفه باشد و از هزینه های شما کم کند، ولی نباید انتظار داشته باشید که کاربران از محتوای شما راضی باشند. بنابراین گوگل هم که اهدافش جلب رضایت مخاطبان است برای شما امتیازی در نظر نخواهد گرفت و به سایت شما هیچ رتبه ای نخواهد داد.

سفارش تولید محتوا انگلیسی

امروزه بیش از چند میلیون سایت به زبان انگلیسی در دنیای اینترنت وجود دارد که میتوان با تولید محتوای یونیک بصورت فریلنسری درآمد خود را افزایش داد. لازم به ذکر است که فقط سفارش تولید محتوا انگلیسی کافی نیست، بلکه باید نوع نگارش و همچنین فعل و انفعال آن هم به گونه ای در کنار هم قرار بگیرند که بتوان کاربران هدفمندی را به سمت سایت مورد نظر هدایت کرد.

تولید محتوا یکی از پر درآمدترین مشاغل دنیای دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید که بسیاری از این طریق توانسته اند درآمدهای بسیاری بدست بیاورند. با پیشرفت تکنولوژی اکثر بیزینس ها به سمت جهانی شدن قدم بر میدارند و این باعث دیده شدن کسب و کار و همچنین برند شما در سطح جهانی خواهد شد.

آیا با تولید محتوا شانسی برای دیده شدن وجود دارد؟

بر اساس آمار از هر 100 نفری که در گوگل سرچ میکنند، 85٪ آنها از نتایج صفحه اول دیدن میکنند. حدود 70% از آنها بر روی لینک یک تا 3 کلیک میکنند و از این تعداد 35% بر روی لینک 1 کلیک میکنند.

با توجه به این آمار هر کسب و کاری برای دیده شدن و رسیدن به مشتریان اینترنتی به صورت آنلاین باید کلمات کلیدی درآمدزای خود را به رتبه های برتر گوگل برساند. در نتیجه میتوان گفت اصلی ترین اقدام برای دیده شدن یک کسب و کار اینترنتی تولید محتوای باکیفیت است.

بازاریابی محتوایی چیست؟

کانتنت مارکتینگ یا بازاریابی محتوایی یکی از قدرتمندترین روش بازاریابی دیجیتال مارکتینگ است که به فرمت های مختلف تولید محتوا نیاز دارد. در این روش بازاریابی اصل کار، جذب کردن مخاطب از طریق سفارش تولید محتوا باکیفیت و ارزشمند است.

استراتژی تولید محتوا چیست؟

استراتژی تولید محتوا

هنگام ساختن یک ساختمان یک معمار بدون در دست داشتن نقشه، شروع به کار نخواهد کرد. برای تولید محتوا سایت نیز کارشناس تولید محتوا نیاز به استراتژی، برنامه و نقشه دارد.

 ابتدا باید یک استراتژی تولید محتوا و نحوه زمان بندی برای انتشار آن ایجاد شود. در استراتژی محتوایی باید مشخص شود که کاربر چه محتوایی و چرا به آن نیاز دارد تا بتوان به نتیجه بهتری رسید.

 یک برنامه کامل سفارش تولید محتوا شامل مواردی چون خدمات، محصولات، فعالیت ها، شناخت کاربران، تعیین هدف، سبک و لحن نوشتاری و نحوه تعامل با مخاطبان است.

سوالات متداول درباره سفارش تولید محتوا

قیمت سفارش تولید محتوا چقدر است؟

قیمت سفارش تولید محتوا با توجه به خدمات، فعالیت شما و اینکه محتوای تولید شده تخصصی، عمومی و … باشد مشخص خواهد شد. همچنین تعداد کلمه های مورد نیاز یک مقاله میتواند در هزینه سفارش تولید محتوا نقش اساسی داشته باشد.

حداقل محتوای یک مقاله چند کلمه باید باشد؟

تعداد کلمه های یک محتوا با توجه به موضوع مقاله و سختی کلمه کلیدی آن میتواند متغیر باشد.

به طور نرمال برای هر صفحه حداقل 700 و حداکثر 3000 کلمه با توجه محتوای رقبا باید نوشته شود تا بتواند به رتبه های برتر گوگل برسد.

مزایای تولید محتوا چیست؟

سفارش تولید محتوای سایت یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش تبلیغاتی است که میتوان توسط آن مخاطبان زیادی را جذب کرد و به مرور زمان درآمد بیزینس خود را افزایش داد. تولید محتوا باعث برند، شناخته شدن و افزایش اعتبار کسب و کار خواهد شد.

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام
  وقت بخیر
  میخوستم بدونم با سفارش تولید محتوا سئو و نکات کلیدی در محتوای ایجاد شده برعهده شما هست؟
  کلمات کلیدی را ما باید به شما بدهیم یا خودتان آنها را پیدا میکنید؟

  • درود بر شما
   در تولید محتوا از 0 تا 100 بر عهده تیم تولید کننده محتوای ما میباشد.فقط شما باید کلمه کلیدی اصلی که میخواهید از ان درامد داشته باشید به ما ابلاغ کنید

 • سلام
  میخواستم بدونم شما محتوای ویدیویی هم تولید میکنید.من یک فروشگاه لوازم خانگی دارم میخوام ببینم چقدر هزینه میخواد.آیا ارزشی داره؟

  • درود بر شما
   بله مجموعه سئو موشک کلیه خدمات سئو و طراحی سایت را بصورت حرفه ای انجام میدهد.هزینه تولید محتوای ویدیویی هم با توجه به درخواست و خواسته های شما و همجنین نیاز وبسایت شما باید آنالیز و بررسی شود سپس به شما ابلاغ شود.

دیدگاهتان را بنویسید