سئو سایت در اراک - بهینه سازی سایت اراک

سئو سایت در اراک یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش تبلیغاتی برای کسب و کارهایی است که میخواهند از طریق اینترنت به صورت آنلاین به درآمد برسند. با سئو سایت در اراک میتوانید به لینک های برتر گوگل دست پیدا کنید و محصولات و خدمات خود را در معرض دید مخاطبان زیادی قرار دهید. سئو سایت اراک باعث برند و شناخته شدن کسب و کار شما در نقاط وسیع تری از استان مرکزی و حتی در کل کشور میشود.

  با سئو وب سایت در اراک میتوانید به کسب و کار خود جان تازه ای ببخشید و در طول شبانه روز بصورت 24 ساعته حتی مواقعی که مسافرت یا خواب هستید، از طریق اینترنت درآمد چند برابری داشته باشید.

شرکت سئو موشک مفتخر است که با پیاده سازی روش ها و تکنیک های اصولی سئو، کسب و کار شما را در استان مرکزی به رتبه های برتر گوگل برساند و به یک برند شناخته شده تبدیل کند. اگر درباره سئو سایت در استان مرکزی به مشاوره نیاز دارید، میتوانید با کارشناسان seomoshak تماس بگیرید و به صورت رایگان مشورت کنید.

مزایای سئو سایت اراک

افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت

با سئو وبسایت در اراک به صورت اصولی میتوانید، کاربران زیادی را به سمت کسب و کار خود هدایت کنید. بهینه سازی کلمات کلیدی هدفمند و درآمدزا باعث میشود که مخاطبان هنگام سرچ کردن کلمه کلیدی مد نظر خود در گوگل، در صفحات وبسایت هدف ما فرود بیایند، که این باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.

جستجوی کلمات کلیدی

همیشه رتبه یک گوگل برای شما

سئو سایت اراک طبق قوانین و مقررات گوگل باعث میشود که بیزینس شما در نتایج برتر گوگل همیشه بالاتر از رقبایتان قرار بگیرد. در کسب و کارهای اینترنتی برای رسیدن به درآمد بالا، باید به لینک های برتر گوگل رسید تا مخاطبان سایت شما را ببینند و انتخاب کنند.

تبدیل شدن به یک برند

تبدیل شدن به یک برند

با بهینه سازی سایت در اراک میتوانید به یک برند شناخته شده تبدیل شوید، که این یکی از بهترین مزیت های سئوی سایت برای آینده کسب و کار شما در کل کشور خواهد بود. به عنوان مثال دی جی کالا را کمتر کسی هست که نشناسد، 100٪ میتوان گفت با کار کردن بر روی سئو سایت خود امروزه به یک برند معتبر تبدیل شده است.

اقدامات لازم برای بهینه سازی سایت در اراک

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

مخاطبان با جستجوی کلمه کلیدی مد نظر خود نیاز ها و خواسته هایشان را از طریق اینترنت برطرف میکنند. بنابراین ما با استفاده از ابزارهای سئو، کلمات کلیدی که بیشترین سرچ را دارند، شناسایی خواهیم کرد تا کاربران هدفمند را به سمت سایت جذب کنیم. شناسایی و نوشتن بهترین کلمه کلیدی میتواند وب سایت شما را در مسیر پیشرفت فوق العاده ای قرار دهد.

کیبورد تارگتینگ

کیبورد تارگتینگ

کیبورد تارگتینگ یعنی فرود آوردن کاربر در صفحه تعیین و مشخص شده ما است. این که تشخیص دهیم هر صفحه از سایت را بر روی چه کلمه کلیدی بهینه کنیم تا کاربر با سرچ کردن آن کلمه در صفحه مد نظر ما فرود بیاید و نیاز خود را برطرف کند. کیورد تارگتینگ یکی از اقدامات اصلی سئو سایت در اراک است، که تیم سئو موشک با بررسی و آنالیز دقیق آن را پیاده سازی میکند.

تدوین استراتژی سایت

تدوین استراتژی سایت

چیدن استراتژی و پیاده سازی آن یکی از اولین و مهمترین مراحل در سئو وب سایت اراک است. اهداف و برنامه داشتن برای یک وبسایت میتواند آن را به موفقیت و پیشرفت چشم گیری برساند. تیم سئو موشک نقشه و مسیر سایت را طراحی کرده و در اختیار کارفرمای سایت قرار میدهد، تا اهداف سایت خود را به صورت واضح مشاهده کرده و طبق آن عمل کنند.

تولید محتوا و سئو محتوا

تولید محتوا و سئو آن

تولید محتوا و سئو کردن آن یکی از پایه های اساسی سئو سایت در اراک است. تولید محتوای ارزشمند و باکیفیت میتواند در برخی از حوزه ها در همان ماه های اولیه تاثیر خود را بگذارد، و حتی در برخی از عبارات کلیدی در نتایج گوگل به صفحات نخست دست پیدا کند. با تولید محتوا یونیک و بهینه سازی آن میتوان گفت شما 30٪ از راه را رفته اید و میتوانید کاربران زیادی را به سمت وبسایت خود سوق داده و درآمد خود را افزایش داد. تولید محتوا باید بتواند نیاز و خواسته های کاربران را برطرف کند و آنها را راضی نگه دارد.

لینک سازی داخلی و خارجی

لینک داخلی و لینک خارجی

لینک ها به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم میشوند. لینک های داخلی که درون یک سایت از یک صفحه به صفحه ای دیگر از همان وبسایت، برای بهتر خزیدن موتور های جستجوگر و تعامل بهتر مخاطب با صفحات بیشتر سایت ایجاد میشوند. لینک سازی های خارجی بیرون از سایت انجام میشود، یعنی از یک سایتی به سایت دیگر لینک ایجاد میکنیم. با این کار اعتبار و رنک یک وبسایت به سایت دیگر منتقل خواهد شد. این یعنی مهر تایید سایت مقصد توسط یک سایت دیگر که نزد گوگل دارای اعتبار و ارزش بالایی است.

بهینه سازی سرعت سایت

بهینه سازی سرعت سایت

یکی از مهمترین فاکتورهای گوگل برای رتبه بندی وب سایت ها میتوان گفت سرعت بالا و بهینه بودن آن است. سرعت بالای سایت میتواند تجربه کاربری خوبی را به ارمغان بیاورد و باعث رضایت آنها شود. مخاطب دوست دارد در سریعترین زمان ممکن به هدف خود از جستجوی کلمه کلیدی مد نظر برسد. هر سایتی که بهترین سرعت را نسبت به رقبای خود داشته باشد میتواند امتیازات خوبی را نزد گوگل بدست بیاورد. بهبود و افزایش سرعت سایت مربوط به مرحله برنامه نویسی و طراحی سایت سایت است که باید به خوبی انجام شود.

سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

سئو مخفف کلمه SERACH ENGINE OPRIMIZATION یعنی بهینه سازی وب سایت ها برای موتور های جستجوگر و کاربران میباشد.

سئو سایت اراک چیست

سئو مجموعه ای از روش ها، تاکتیک ها و استراتژی هایی است که برای رسیدن یک وبسایت به رتبه های نخست گوگل پیاده سازی میشود. هر کسب و کاری که بخواهد از طریق اینترنت و به صورت آنلاین درآمد خود را افزایش دهد و به یک برند شناخته شده در حوزه کاری خود تبدیل شود، بدون شک باید سئوی سایت خود را طبق قوانین و خواسته های گوگل انجام دهد.

سئو در اراک یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش تبلیغاتی است که میتوانید از کسب و کار سنتی به مشاغل اینترنتی و آنلاین بپیوندید و درآمد خود را چندین برابر افزایش دهید.

اگر شما در اراک وبسایتی دارید و در جایگاه برتر گوگل قرار ندارد، این یعنی کسب و کار شما در معرض دید کاربران نیست و به نوعی میتوان گفت نامرئی است. توصیه سئو موشک به همشهریان عزیز اراکی این است که اگر میخواهید درآمد خود را بهبود ببخشید و به موفقیت برسید، باید سئو سایت در اراک را طبق خواسته های گوگل انجام دهید.

سئو سایت محلی در اراک

سئو سایت محلی در اراک یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید بیزینس و فعالیت خود را در سریعترین زمان در استان مرکزی به رتبه های برتر گوگل برسانید. با استفاده از لوکال سئو میتوانید در شهر اراک در کمترین زمان شناخته شده شوید و مخاطبان هدفمندی را جذب کنید. اگر تکنیک ها و نکات سئو محلی به خوبی پیاده سازی شود، میتوان کاربرانی که در شهر اراک از طریق اینترنت دنبال نیازهای خودشان هستند را به سمت سایت خود جذب کرد و بالاتر از رقبا قرار گرفت.

طبق آمار 50% از جستجوهای انجام شده در گوگل بصورت محلی نمایش داده میشود و 60% مخاطبان از جستجوهای محلی استفاده میکنند. گوگل با توجه به جستجوی مکان و لوکیشن کاربران نتیجه را به مشتریان نمایش میدهد و این یکی از بهترین مزیت های لوکال سئو سایت در اراک است.

سئو سایت محلی در اراک

هزینه سئو سایت در اراک چقدر است؟

قیمت سئو سایت در اراک چقدر است

هزینه سئو سایت در اراک به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله:

 • میزان سختی کلمه کلیدی تعیین شده و این که رقابت در آن حوزه چقدر سخت باشد؟
 •  رقبا تا چه اندازه بر روی سئو سایت اراک خود کار کرده اند و میکنند؟
 •  این که اکنون وبسایت شما در چه رتبه ای از گوگل قرار دارد و خواسته های شما از سئو وبسایت در اراک چیست؟

 اینها برخی از عواملی هستند که در هزینه سئو سایت اراک تاثیر گذار است.

seomoshak کلیه خدمات سئو سایت را طبق اصول سئو به روش کلاه سفید با منصفانه ترین قیمت انجام میدهد. شما میتوانید برای بدست آوردن قیمت دقیق تعرفه سئو سایت اراک با کارشناسان سئو به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید و به صورت رایگان مشورت کنید.

اهمیت سئو سایت در اراک

در چند سال اخیر با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات در جهان و به ویژه بعد از ویروس کرونا اکثر کسب و کارهای سنتی با طراحی و بهینه سازی سایت برای خدمات، حرفه و محصولات خود درآمد اینترنتی و آنلاین را شروع کرده اند.

شما هم میتوانید با طراحی و سئو سایت حرفه ای در اراک درآمد خود را از طریق اینترنت افزایش دهید.

سئو کردن سایت یکی از بهترین و ماندگارترین روش تبلیغاتی است که به راحتی میتوانید با کاربران خود تعامل داشته باشید. اگر سئو به صورت اصولی انجام شود میتواند درآمد بسیار زیادی برای شما داشته باشد.

اهمیت سئو سایت در اراک

به عنوان مثال اگر شما وب سایت اینترنتی آنلاین برای فروش گوشی داشته باشید:

 کاربر با سرچ کردن گوشی مد نظر خود در موتورهای جستجوگر دنبال مشخصات، اطلاعات و قیمت گوشی و در نهایت اقدام به خریدن آن خواهد کرد. اگر سئو سایت فروشگاهی شما طبق قوانین گوگل بهینه سازی شده باشد و شما نیز آن محصول مورد نظر کاربر را داشته باشید، وبسایت شما بالاتر از رقبا در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت. با وارد شدن کاربر به سایت و داشتن رضایت کافی از محتوای تولید شده، میتواند منجر به خرید از محصولات شما شود.

به جرات میتوان گفت 85٪ از کاربران نیازها و خواسته های خود را از صفحه اول گوگل برطرف کرده و تنها 15٪ از آنها به صفحات بعدی رجوع میکنند.

انواع سئو سایت

سئو سایت شامل سه قسمت سئو داخلی، خارجی و سئو تکنیکال است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

سئو سایت داخلی در اراک

سئو داخلی (on page seo)

 به کلیه اقدامات، تاکتیک ها و استراتژی هایی که درون سایت طبق قوانین گوگل طراحی و پیاده سازی میشود سئو داخلی می گویند.

این اقدامات شامل ساختار سایت، جستجوی کلمات کلیدی، تولید محتوای با کیفیت و ارزشمند، ایجاد لینک سازی های داخلی، استفاده از عبارات کلیدی هدفمند و درآمدزا، بروزرسانی محتوای قدیمی، تحلیل و شناسایی رقبا، استفاده از متا تگ های عنوان و دیسکرپشن های جذاب، استفاده از تصاویر مرتبط و بهینه کردن آنها و غیره میباشد. این اقدامات باید طبق خواسته ها و قوانین گوگل انجام شود تا بتوان امتیازات خوبی را بدست آورد.

سئو خارجی (off page seo)

به تمام تکنیک ها و ترفندهایی را که بیرون از سایت برای بهبود، ارتقا و جایگاه گرفتن یک سایت انجام میشود سئو خارجی میگویند. این استراتژی ها باید به گونه ای اجرا شود که خلاف قوانین گوگل نباشد، تا بتوانیم به رتبه های برتر گوگل دست پیدا کنیم.

در سئو خارجی از سایت های قدرتمند و معتبر که نزد گوگل اهمیت بسیار بالایی دارند به وب سایت خود لینک میدهیم تا اعتبار و رنک آنها را به سایت خود انتقال دهیم. با لینک سازی خارجی میتوان شتاب و پیشرفت یک سایت را چندین برابر افزایش داد. در سئو خارجی استفاده از روش های سئو کلاه سیاه و پیاده سازی ترفند های اشتباه باعث میشود که گوگل جریمه هایی را برای سایت در نظر بگیرد و حتی از نتایج خودش حذف کند.

سئو سایت خارجی در اراک

سئو تکنیکال (Technical seo)

سئو تکنیکال در واقع مکمل و تقویت کننده سئو داخلی و سئو خارجی سایت است. بهینه سازی و حذف کردن کدهای اظافی، ایجاد نقشه سایت مپ، ایجاد فایل robot.txt، ریسپانسیو بودن سایت، اتصال سایت به سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس، ایجاد ساختار و urlهای صفحه و همچنین بهبود و ارتقای سرعت سایت از جمله مهمترین اقداماتی است که در سئو تکنیکال سایت باید انجام شود.

انواع روشهای سئو سایت در اراک

انواع روشهای سئو سایت در اراک

برای سئو سایت در اراک از سه روش میتوان استفاده کرد.

سئو کلاه سفید (White hat seo)

به کلیه تاکتیک ها، استراتژی های و روش هایی که طبق قوانین گوگل انجام میشود و ما هیچ وقت قصد فریب دادن گوگل را نخواهیم داشت، سئو کلاه سفید میگویند.

با استفاده از این روش در صورت رسیدن به رتبه های برتر گوگل جایگاه شما پایدار خواهد ماند و به آسانی رتبه های شما تغییر نخواهد کرد. در سئو کلاه سفید زمان بیشتری لازم است تا در کلمات کلیدی سخت و پر رقابت به لینک های برتر رسید که از معایب آن به حساب می آید.

سئو کلاه خاکستری (Gray hat seo)

این روش بهینه سازی، مرز بین سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه است. در سئو کلاه خاکستری با اقدامات و تاکتیک هایی که پیاده سازی میکنیم نسبت به سئو کلاه سفید زودتر به نتیجه خواهیم رسید. ولی باید ترفند ها و تکنیک ها را به گونه ای انجام دهیم تا نزد گوگل طبیعی به نظر برسد.

سئو کلاه سیاه (black hat seo) 

اگر روش ها، تاکتیک ها و استراتژی های ما طوری برنامه ریزی و پیاده سازی شود که خلاف مقررات و الگوریتم های گوگل باشد و قصد ما فریب دادن آن باشد سئو کلاه سیاه گفته میشود.

در این روش ما اصلا به حرف گوگل گوش نخواهیم داد و هر طوری که دلمان میخواهد عمل میکنیم در نتیجه بعد از مدتی گوگل آنها را شناسایی کرده و باعث افت رتبه صفحات سایت ما خواهد شد. چه بسا در بعضی مواقع صفحات را از نتایج خود حذف میکند و سایت ما پنالتی خواهد شد.

شرکت سئو موشک کلیه خدمات سئو سایت در اراک را به روش سئو کلاه سفید پیاده سازی و اجرا میکند. همچنین برای شتاب دادن به رتبه های سایت از ترفندها و تکنیک های کلاه خاکستری در لینک سازی خارجی به صورت اصولی استفاده میکنیم.

بهترين شرکت سئو سايت در اراک

انتخاب بهترين شرکت سئو سايت در اراک يکي از اصلي ترين و مهمترين اقداماتي است که شما ميتوانيد براي وبسايت و کسب و کار خود انجام دهيد. یک شرکت سئو موفق با متخصصان مجرب، کار بلد، مسئوليت پذير و همچنين با برنامه ريزي و استراتژي فوق العاده خود ميتواند بهترين شريک تجاري شما باشد. بهترین شرکت سئو سایت اراک میتواند بیزینس شما را در سریعترین زمان ممکن به نتايج برتر گوگل برساند و ترافیک سایت را افزایش دهد.
اگر شما در انتخاب کردن شرکت براي سئو سايت حرفه ای در اراک دچار اشتباه شويد نه تنها در کسب و کار خود موفق نميشويد، بلکه رشد وبسايت شما ميتواند ماه ها به عقب بيوفتد.

 شرکت سئو سایت سئو موشک خدماتی از قبیل سئو سایت شرکتی، خبری، فروشگاهی، گردشگری، آموزشی، صنعتی، شخصی، خدماتی و غیره را طبق قوانین و فاکتورهای رتبه بندی خود گوگل در استان مرکزی به صورت حرفه ای انجام میدهد.

سئو موشک بهترین شرکت سئو در اراک

ويژگي هاي بهترين شرکت سئو وبسايت در اراک شامل:

 • داشتن آشنايي کامل به ابزارهاي سئو بخصوص سرچ کنسول، گوگل آناليتيکس و …
 • توانايي آنالیز، تحليل و شناسايي رقبا در هر حوزه کاري
 • داشتن تجربه و دانش بالا در لينک سازی هاي داخلي و خارجي
 • آشنايي کامل به تکنيک ها، استراتژي ها، روش هاي سئو و همچنين پياده سازي اصولي آنها
 • انتخاب بهترين و درآمدزاترين کلمات کليدي براي هر نوع کسب کاری با توجه به مخاطبان آن حوزه و …

سئو سايت ارزان در اراک

اگر به دنبال سئو سايت ارزان در اراک براي کسب و کار خود هستید، ميتوان گفت سخت در اشتباهید. با سئو سایت ارزان در اراک شايد بتوانيد چند ماهه به صفحات برتر گوگل برسید، ولي بعد از مدتي بدون شک از نتايج گوگل کنار گذاشته خواهيد شد.
براي پياده سازي سئو ارزان در اراک ميتوان دو جنبه را در نظر گرفت:

 1. ايجاد توليد محتواي بي کيفيت و کم ارزش با هزينه پايين

با توليد محتواي بی کیفیت و تکراري در واقع شما هيچ ارزشي را براي سايت و مخاطبان خود ایجاد نکرده اید. بنابراین باعث نارضايتي کاربران شده و اين عمل هيچ وقت از ديد موتورهاي جستجوگر پنهان نخواهد ماند. به مرور زمان گوگل محتواي شما را شناسايي خواهد کرد و در صورت بی ارزش بودن آن در رتبه بندي سايت شما تاثير منفي خواهد گذاشت.

سفارش تولید محتوا در سایت سئو موشک در کم ترین زمان ممکن به صورت حرفه ای و یونیک با بهترین قیمت تولید میشود.

 1. ايجاد لينک سازي هاي خارجي در سايت هاي بي ارزش و غير معتبر
  بعضي از کارفرمايان فکر ميکنند که با خريد و ايجاد لينک هاي خارجي ارزان ميتوانند هزينه هاي خود را کاهش دهند. در صورتي که اين طور نبوده و ايجاد اين گونه بک لينک ها نه تنها قدرتي را به سايت شما منتقل نمیکنند، بلکه گوگل آنها را اسپم شناخته و ميتواند در دراز مدت عواقب بسيار سنگینی را براي وبسايت شما بوجود آورد.
  معمولا از روش ها و تاکتيک هاي سئو کلاه سياه در پياده سازي سئو ارزان استفاده ميشود که ميتواند منجر به پنالتي شدن وبسايت شود.
  توصيه شرکت سئو موشک به شما عزیزان اين است که اگر سايت و کسب و کارتان براي شما مهم است و ميخواهيد از آن به درآمد برسيد به هيچ عنوان به دنبال سئو وبسايت ارزان در اراک نباشيد.

سوالات متداول درباره سئو وبسایت در اراک

هزینه سئو سایت در اراک با توجه به سختی کلمه کلیدی مد نظر شما، رقابت در آن و خواسته های کارفرمایان میتواند متغیر باشد.

معمولا تعرفه سئو وبسایت در اراک از 4 میلیون تومان شروع میشود.

شرکت سئو موشک از یک تیم حرفه ای، باتجربه و کار بلد تشکیل شده است که میتواند کسب و کار اینترنتی شما را در هر حوزه کاری به رتبه های برتر گوگل برساند. کلیه اقدامات انجام شده در مجموعه سئو موشک طبق قوانین و مقررات گوگل خواهد بود تا سایت شما به صورت اصولی به نتایج برتر برسد و ماندگاری بالایی داشته باشد.

زمان به نتیجه رسیدن سئو وب سایت در اراک به عوامل زیادی بستگی دارد.

با توجه به سختی کلمه کلیدی، میزان رقابت در حوزه کاری شما و این که حریفانتان تا چه حد بر روی بهینه سازی سایت خود کار کرده اند و میکنند.

 همچنین خدمات، اهداف و خواسته های شما از طراحی سایت و سئو کردن آن میتواند در زمان سئو و رسیدن آن به صفحات نخست گوگل تاثیر گذار باشد.

در واقع میتوان گفت با سئو کردن یک سایت شما جان تازه ای به کسب کار خود میدهید.

میتوانید در حوزه کاری خود بالاتر از حریفانتان در رنکینگ های برتر گوگل قرار بگیرید و با داشتن محصول درآمد شما چندین برابر خواهد شد.

سئو کردن یک سایت نیازمند تخصص و تجربه بالایی است. با پیاده سازی ترفندهای اشتباه ممکن است وب سایت شما به کلی از نتایج گوگل حذف شود.

اگر علاقه زیادی به سئو کردن وبسایت خود دارید، میتوانید از آموزشهای رایگان سئو موشک استفاده کنید، تا قوانین و الگوریتم های گوگل را برای سئو سایت یاد بگیرید و بر روی وبسایت خود پیاده سازی کنید.

آدرس شرکت سئو موشک

سئو سایت seomoshak یکی از بهترین و تخصصی ترین شرکت های موجود در اراک برای بهینه سازی و همچنین طراحی سایت در اراک (استان مرکزی) است.

شما میتوانید برای مشاوره رایگان درباره سئو سایت در اراک با کارشناسان ما تماس بگیرید و به صورت رایگان مشورت کنید.

آدرس: اراک- کوی معلم- خیابان عدالت – شرکت سئو سایت سئو موشک

تماس: 08633686849

مدیریت: مهرداد بیاتی

تلفن همراه: 09195231958

امتیاز ۴.۵۶ از ۵ – ۴ رای
spinner در حال ثبت رای

12 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام خسته نباشید.
  سئو برای کسب کار تولیدی هم تاثیری داره؟
  میتونه درآمد داشته باشه؟

  • درود بر شما
   امروزه با پیشرفت تکنولوژی مخصوصا بعد از کرونا سئو برای هر کسب کاری بسیار مفید و درامدزا هست.
   مخصوصا در کارهای تولیدی که میتوانید خدمات و تولیدات خود را در سطح کشور گسترش دهید و درآمد خود را افزایش دهید.

 • سلام
  من یک سایت دارم که یک سال پیش راه اندازی کردم ولی تو صفحات برتر نیست.ایا با سئو بر روی آن میتوانم درآمد داشته باشم؟
  یا باید یک سایت جدید طراحی کنم بعد سئو بشه؟

  • درود بر شما
   اگر سایت شما طبق اصول سئو پیاده سازی شده باشد و کلیه صفحات و ساختار آن مناسب باشد با کار کردن سئو بر روی آن میتوانید به نتیجه برسید و نیازی نیست سایت دیگری طراحی کنید.

 • سلام خسته نباشید.
  فروشگاه لباس دارم میتونم با طراحی سایت و سئو کردن آن در اراک درآمد داشته باشم

  • درود بر شما
   بله امروزه اکثر کسب کارهای که محصولاتی برای فروش دارند رو به سوی کسب کار اینترنتی و آنلاین کرده اند و درآمد خود را افزایش داده اند.

 • سلام
  خواستم بدونم اگه ما سایت طراحی کنیم و سئو هم انجام بشه بعدش دیگه تمومه؟
  یا باید مدام بر روی سلیا کار بشه؟
  ممنون

  • درود بر شما
   شما باید ابتدا سایتتون طبق اصول و قوانین اولیه گوگل طراحی شده سپس سئو بر روی آن انجام شود.
   اگر شما میخواهید درامد همیشگی داشته باشید باید به طور مداوم بر روی سئو سایت کار شود.
   با توجه به حوزه کاری شما و رقابت در آن مشخص میشود که ماهانه چقدر لازم است که بر روی سئو سایت اقدامات صورت گیرد.

 • سلام
  میخواستم بدونم تبلیغات در اینستاگرام بهتر است یا در سایت؟

  • درود بر شما
   طراحی سایت و تبلیغات در آن بهترین روش تبلیغاتی میباشد چرا که ماندگاری بسیار بالایی دارد ولی در اینستاگرام شاید بازدید سریع و بالایی داشته باشد ولی ماندگاری بسیار کمی خواهد داشت.

 • سلام
  من سایت سمساری دارم
  آیا با سئو کردن آن میتونم درآمد داشته باشم
  هزینش ماهانه است یا سالیانه؟

  • درود بر شما
   الان در شهر های بزرگ کلمه کلیدی سمساری خیلی درامدزا هست. در شهر اراک هم کم کم سرچ این کلمه رو به بالاست
   هزینه سئو سایت هم بعد از تحلیل و آنالیز مشخص میشه

دیدگاهتان را بنویسید