طراحی سایت شرکتی به صورت حرفه ای

طراحی سایت شرکتی در شرکت سئو موشک به صورت حرفه ای و تخصصی متناسب با نیاز مخاطب و خواسته های کارفرمایان انجام میشود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر شرکت های کوچک و بزرگ برای معرفی کسب و کار و فعالیت خود و همچنین افزایش درآمد به طراحی سایت شرکتی رو آورده اند. طراحی وب سایت شرکتی یکی از بهترین گزینه ها برای دیده شدن شرکت ها در دنیای دیجیتال و اینترنت است. با طراحی وبسایت شرکتی میتوانید خدمات و شرکت خود را تبلیغ کنید و در سطح کشور در معرض دید کاربران زیادی قرار دهید و به یک برند شناخته شده در حوزه کاری خود تبدیل شوید.

هدف از طراحی سایت شرکتی اکثرا بخاطر اهداف تجاری و بازرگانی است. شرکت ها برای رقابت در رسته کاری خودشان نیاز به یک سایت حرفه ای دارند تا به یک برند شناخته شده تبدیل شوند. با قرار دادن رزومه فعالیت های شرکت و نمونه کارهای موفق اجرا شده، میتوان اعتماد بیشتری نزد کاربران بدست آورد.

مزایای طراحی سایت شرکتی در سئو موشک

هر آن چه طراحی سايت شرکتی شما براي رسيدن به موفقيت و درخشيدن لازم دارد:

طراحی سايت شرکتی با پشتيبانی حرفه ای

پشتیبانی یک سایت بعد از طراحی آن یکی از مهمترین دغدغه های صاحبان شرکت ها میباشد. مجموعه سئو موشک کلیه خدمات طراحی و سئو سایت شرکتی را با پشتیبانی حرفه ای انجام میدهد.

طراحی وب سايت شرکتی طبق خواسته های گوگل

طراحی وب سايت شرکتی مطابق با مقررات و خواسته های گوگل که میتواند نگاه گوگل را نسبت به سایت شما مثبت کند. که در نتیجه باعث رسیدن بیزینس شما به رتبه های برتر گوگل میشود.

طراحی سایت شرکتی مطابق با کسب و کار شما

با توجه به فعالیت هایی که میخواهید ارائه دهید مخاطبان هدف شناسایی شده و طبق خواسته ها و نیاز آنها، وبسایت شرکتی شما طراحی خواهد شد تا ترافیک و نرخ کلیک سایت افزایش یابد.

طراحی وبسايت شرکتی جذاب و کاربر پسند

یک سایت حرفه ای باید ظاهری جذاب و کاربرپسند داشته باشد تا بتواند مشتریان زیادی را جذب کند و باعث ماندگاری بالای کاربران و همچنین کاهش نرخ فرار آنها از سایت شما شود.

تعرفه طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت متوسط

 • زمان تحویل 15 روزه
 • پشتیبانی 6 ماهه
 • پرداخت در 2 قسط
 • شروع قیمت از 7 میلیون تومان

طراحی سایت حرفه ای

 • زمان تحویل 25 روزه
 • پشتیبانی 8 ماهه
 • پرداخت در 3 قسط
 • شروع قیمت از 10 میلیون تومان

طراحی سایت VIP

 • زمان تحویل 35 روزه
 • پشتیبانی 12 ماهه
 • پرداخت در 4 قسط
 • شروع قیمت از 15 میلیون تومان

طراحی سایت شرکتی چیست؟

طراحی سایت شرکتی چیست؟ با طراحی سایت شرکتی به صورت حرفه ای میتوانید خدمات و رزومه کاری خود را در معرض دید کاربران زیادی قرار دهید. طراحی وبسایت شرکتی میتواند فعالیت های بیزینس شما را در نقاط وسیعتری از کشور به یک برند شناخته شده تبدیل کند.

یک سایت شرکتی به بازاریابی یا تبلیغ محصولات نمی پردازد، بلکه بر عملکرد خدمات، اخبار شرکت، مدیران، کارمندان و مسئولیت آنها تاکید دارد.

هدف اصلی در طراحی سایت های شرکتی تقویت شهرت، بازتاب موفقیت و پیشرفت شرکت، ایجاد اعتماد و اطلاع رسانی درباره فعالیت های کاری است.

در چند سال اخیر با پیشرفت تکنولوژی اکثر شرکت های موفق یک وب سایت برای خود طراحی کرده اند تا بتوانند بیزینس خود را به مردم معرفی کنند.

به جرات میتوان گفت طراحی وبسایت شرکتی یکی از بهترین و اصلی ترین گزینه برای تبلیغات بیزینس شما است که ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت، و هم از نظر اقتصادی نسبت به روش تبلیغاتی دیگر به صرفه تر است.

مزایای طراحی سایت شرکتی

مزایای طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی جیست؟
 • طراحی سایت شرکتی باعث افزایش اعتبار برند و شناخته شدن کسب و کار شما در نزد مخاطبان خواهد شد.
 • کم شدن هزینه ها در قسمت های مختلف کسب و کار خود از جمله نیروی کار
 • داشتن ارتباط مستقیم با مخاطبین برای سرویس دهی آسان تر
 • شناخته و تبدیل شدن به یک سایت مرجع در حوزه کاری خود 
 • بهترین و کم هزینه ترین روش برای تبلیغات خدمات شرکت خود
 • افزایش بازدید کاربران که باعث چند برابری شدن درآمد شما می شود.
 • دسترسی سریع کاربران به بیزینس کاری شما
 • معرفی خدمات شرکت
 • فعالیت 24 ساعته بدون محدودیت مکانی و زمانی
 • دریافت تبلیغات و افزایش درآمد از سایت
 • ارائه خدمات اینترنتی و آنلاین برای مخاطبان

اهمیت طراحی وبسایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی امروزه برای هر نوع کسب و کاری که بخواهد در حوزه کاری خود به موفقیت و پیشرفت برسد از نون شب هم واجب تر است.

طراحی سایت برای شرکت های بزرگ که درحال پیشرفت و توسعه هستند و همچنین شرکت های کوچک یا تازه تاسیس که میخواهند بیزینس خود را به شهرت برسانند اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر میخواهید از رقیبان خود عقب نمانید باید در طراحی سایت و بهینه سازی آن بهتر از رقیبان خود عمل کنید.

اکثر کارفرمایانی که برای طراحی و بهینه سازی وب سایت شرکت  خود به ما مراجعه میکنند سایت دارند، ولی بدلیل عدم پشتیبانی حرفه ای، قدیمی بودن CMS آن، کپی بودن محتوای یا طراحی گرافیکی نامناسب سایت، نمیتوانند نتایج قابل قبولی را نزد گوگل بدست بیاورند.

اگر سایت دارید و در نتایج اولیه گوگل نیست به این معنی است که کسب و کار شما اصلا در معرض دید مشتری نیست و نتیجه ای را برای شما نخواهد داشت. طبق آمار 85% از کاربران گوگل فقط از صفحه اول بازدید میکنند، و فقط ۱5% از کاربران به صفحات بعدی رجوع میکنند.

این بدان معنی است که برای رسیدن به موفقیت و درآمد بالا باید وبسایت شما در صفحه نخست و رتبه های برتر گوگل قرار بگیرد.

شرکت سئو موشک با مجموعه ای از متخصصان طراحی و بهینه سازی سایت شرکتی میتوانند شرکت و بیزینس شما را برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل بدون اینکه دغدغه ای داشته باشید همراهی کنند.

هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی با توجه به نوع خدمات، اهداف کسب و کار و درخواست های کارفرمایان میتواند متفاوت باشد.

این که اهداف شما از راه اندازی سایت شرکتی چیست؟ هر سایتی ساختار و اهداف متفاوتی نسبت به یکدیگر دارد. قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به کیفیت طراحی، بهبود و بهینه بودن سایت، کیفیت کد نویسی و هم چنین واکنش گرا بودن آن میتواند متغییر باشد.

اگر برای طراحی وب سایت شرکتی به چند شرکت مراجعه کردید و با تعرفه های گوناگون روبرو شدید متوجه خواهید شد که بعضی از شرکت ها هزینه های زیادی را برای طراحی سایت شما در نظر میگیرند و یا عده ای قیمت های پایینی را به شما ابلاغ میکنند.

توصیه شرکت seomoshak به شما این است که در طراحی سایت هیچگاه قیمت ارزان را ملاک کار خود قرار ندهید. چرا که این گونه شرکت ها بعد از طراحی سایت پشتیبانی قوی را برای سایتتان در نظر نمیگیرند، و یا بعد از طراحی هیچ گونه امکاناتی را برای مدیریت، پیشرفت و ارتقای آن در اختیار شما قرار نمیدهند.

شما میتوانید در ابتدا اهداف، خواسته ها و انتظاراتی که از داشتن یک سایت دارید، همچنین بودجه ای که برای طراحی سایت شرکت خود در نظر گرفته اید را به مجموعه سئو موشک ابلاغ کنید تا ما بتوانیم با توجه به اهداف و بیزینس کاری شما، هزینه دقیق تری را به شما اعلام کنیم.

 عوامل زیادی در هزینه طراحی وبسایت شرکتی دخیل هستند که از مهمترین آنها میتوان به کیفیت خدمات طراحی سایت، نحوه پشتیبانی، خدمات سئو سایت، نوع کسب و کار و همچنین درخواست های کارفرمایان اشاره کرد.

معمولا هزینه طراحی وبسایت شرکتی از 7 میلیون تومان با توجه به نوع بیزینس شما شروع میشود.

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

سئو به مجموعه ای از تاکتیک ها، روش ها و استراتژی هایی گفته میشود که هر سایتی برای رسیدن به رتبه های نخست گوگل باید آنها را پیاده سازی کند.

در واقع هر وب سایتی برای این که بتواند به موفقیت برسد و مخاطبان زیادی جذب کند و درآمد خود را افزایش دهد، قطعا به خدمات سئو سایت نیاز دارد.

اکثر کاربران با سرچ کردن کلمه کلیدی مد نظر خود در موتورهای جستجوگر دنبال برطرف کردن نیازها و خواسته های خود هستند. شما میتوانید با سئو کردن اصولی سایت خود طبق قوانین الگوریتم های گوگل نیاز کاربران خود را برطرف کنید و بین آنها به محبوبیت بالایی برسید.

سوالات متداول درباره ساخت سایت شرکتی

 زمان طراحی سایت شرکتی با توجه به نوع کسب و کار، اهداف و خواسته های کارفرمایان میتواند متفاوت باشد. معمولا با توجه به میزان گستردگی فعالیت های شرکت از 15 تا 40 روز زمان نیاز دارد.

هزینه طراحی سایت شرکتی نسبت به نوع خدمات، اهداف و بیزینس کاری شما میتواند متفاوت باشد.

معمولا قیمت طراحی یک سایت شرکتی از 7 میلیون تومان شروع میشود.

طراحی سایت شرکتی برای کلیه شرکت های بزرگ و کوچکی که میخواهند سهم زیادی از بازار اینترنتی را در اختیار خود قرار دهند و بیزینس خود را به شهرت برسانند مناسب است.

امتیاز ۵ از ۵ – ۴ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاهتان را بنویسید